• Ziņas

Paraugnodarības bērniem
  • 02.11.2019

Paraugnodarības bērniem

Šodien speciāli mūsu biedrības bērniem attīstības centrs Saules Stariņi novadīja paraugnodarbības.

Šodien speciāli mūsu biedrības bērniem attīstības centrs Saules Stariņi novadīja paraugnodarbības.

Montessori nodarbība priekš bērniem vecumā 1-3 gadiņi. Bērni patstāvīgi strādāja ar speciālajiem materiāliem, kas veicina dažādu iemaņu attīstību, izzināšanas aktivitātes realizāciju, audzina patstāvību un pašdisciplīnu. Sertificēts pedagogs Gaļina Bukeja organizēja bērnu darbību un rādīja kā pareizi darboties ar materiāliem un kā darboties komandā.

Zinīšu nodarbība domāta bērniem vecumā 3-6 gadi. Nodarbībās tika attīstīti visu sajūtu orgāni, motorika, radošās spējas, loģika, domāšana, koncentrēšanās un uzmanība. Ļoti svarīgi, ka bērns šeit attīsta patstāvīga darba organizēšanas iemaņas, apzinīgu darba izpildi un rezultāta kontroli, kā arī cieņu pret citu cilvēku darba rezultātu.

Deju teātris priekš bērniem vecumā 3-14 gadi. Šī programma ietver sevī vingrošanas elementus, klasiskās un modernās horeogrāfijas, spēļu deju un uzvedumu pamatus. Nodarbību vadīja Anna Blakunova.

Gribam atgādināt, ka mūsu biedriem ir 20% atlaide uz jebkuru no nodarbību abonementu.

Paldies bērnu centram Saules Stariņi par lielisku iespēju apmeklēt iepazīšanās nodarbību un uzzināt kā vēl var nodarbināt un attīstīt bērnus Daugavpilī.