• Ziņas

Šodien mūsu biedrībai aprit pirmais gadiņš
  • 19.06.2020

Šodien mūsu biedrībai aprit pirmais gadiņš

Mēs spērām pirmos solīšus, mēs mēģinām runāt par sevi visur. Tomēr pats galvenais – mēs baudām mūsu dzīves kopīgi, kopā ar lielām ģimenēm, kuras visa gada gaitā pievienojās mums viena pēc otras.

Sakām lielu paldies Daugavpils un Daugavpils novada domēm par palīdzību! Par to, ka lielās ģimenes ir pamanītas un tiek atbalstītas! Paldies mūsu partneriem par atsaucību, par piešķirtajām atlaidēm mūsu biedriem, par dāvanām, piedāvājumiem un par to, ka mēs vienmēr varam uz Jums paļauties!

Paldies mūsu biedriem, par to, ka Jūs uzticaties mums, par kopīgām aizraujošām sacensībām, par burvīgiem mammu vakariem, par paklausīgiem bērniem, par to, ka Jūs pierādījāt, ka Lielas ģimenes ir draudzīgas, atraktīvas, foršas!

Vēl tik daudz plānu un ieceru, kas jāīsteno. Būsim kopā arī turpmāk un iesim plecu pie pleca uz priekšu vien. Kopā mēs esam milzīgs spēks, kopā varam panākt visu, ko vēlamies! Mums šķiet, ka sākums ir bijis labs un nākotne būs vēl labāka!

Lai gan pagaidām tikties nevaram, ceram, ka jau drīz atkal turpināsim būt kopā, gāzīsim kalnus un pārsteigsim apkārtējos ar saviem darbiem!

Sveicam mūsu pirmajā dzimšanas dienā!