• Ziņas

Zīmējumu konkurss Es mīlu Daugavpili!

Zīmējumu konkurss "Es mīlu Daugavpili!"

Aicinām piedalīties Daugavpils daudzbērnu ģimenes.

Tuvojoties starptautiskai bērnu aizsardzības dienai 1.jūnijā un sagaidot Daugavpils pilsētas 746 dzimšanas dienu, Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra, sadarbībā ar daudzbērnu ģimeņu biedrību “Lielas ģimenes”, rīko bērnu zīmējumu konkursu “Es mīlu Daugavpili”. Konkursā tiek aicināti piedalīties Daugavpils pilsētas daudzbērnu ģimeņu (3 un vairāk ) bērni līdz 18 gadu vecumam, kā arī biedrības “Lielas ģimenes” biedru bērni. Konkursa mērķis ir popularizēt Daugavpili kā tūrisma galamērķi, kā arī rosināt bērniem patriotismu un interesi par savu pilsētu un dažādām tūrisma aktivitātēm.
Konkursa dalībnieks jebkurā mākslas tehnikā uz A3 formāta lapas izveido darbu, kurā jābūt attēlotiem populārākajiem Daugavpils tūrisma simboliem, objektiem un vietām, kas atrodas pilsētā. Darbus var iesniegt Daugavpils tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 22A, ieejas no Ģimnāzijas ielas) līdz 27.maijam.
Visi darbi tiks ievietoti @Daugavpils.Travel Facebook profila albumā, kur katrs sociālā tīkla lietotājs varēs nobalsot par sev tīkamo liekot zīmi “Patīk” (“Like”).
Rezultāti tiks paziņoti 1.jūnijā Tūrisma attīstības un informācijas aģentūras mājaslapā www.visitdaugavpils.lv un Facebook lapā, par godu Daugavpils pilsētas svētkiem labākie darbi tiks atlasīti, lai izveidotu kopīgu kolāžu, ko uzdāvināsim mūsu Daugavpilij.