• Ziņas

Daugavpils reģionālajā slimnīcā viesojās Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība

Daugavpils reģionālajā slimnīcā viesojās Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība

11. martā, Daugavpils reģionālajā slimnīcā viesojās Latvijas Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības pārstāvji, kuri sarūpēja Augšdaugavas novada daudzbērnu māmiņām pārsteiguma dāvaniņas.

Apvienības ieskatā, katrai daudzbērnu māmiņai ir individuāli jāpasaka paldies par drosmi, kā arī jāveido sabiedrības un likumdevēju izpratne par daudzbērnu ģimeņu nozīmīgumu un ietekmi uz Latvijas valsts attīstību un ilgtspēju.

Apzinoties daudzbērnu ģimeņu atbalsta veidu atšķirības pašvaldību starpā un pēdējā laika atbalsta veidu izmaiņu apjomu valsts mērogā, Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība uzsāka īpašu kampaņu, lai vienkāršā un saprotamā veidā informētu jaunās daudzbērnu ģimenes, kāds atbalsts pieejams no valsts un pašvaldības puses un kādas ir iespējas plašāk aizstāvēt daudzbērnu ģimeņu intereses reģionālā un nacionālā mērogā.

Visa 2022. gada garumā daudzās Latvijas dzemdību nodaļās katra māmiņa, kas pasaulē sagaidīs trešo bērniņu, saņems organizācijas un kampaņu atbalstošo uzņēmēju dāvanu, kā arī īpaši apkopotu informāciju par atbalsta iespējām.

Paldies Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība par jaunu daudzbērnu ģimeņu atbalstu.